O MNIE

Nazywam się Klaudia Kotyńska
i zajmuję się szeroko pojętą pielęgnacją stóp.

W 2014 roku ukończyłam kierunek “kosmetologia” w Wyższej Bielskiej Szkole im. Tyszkiewicza. To tam, mając na zajęciach moduł: podologia zainteresowałam się kompleksową pielęgnacją stóp. 

Będąc na studiach magisterskich pracowałam w Gabinecie Manicure Pedicure w Bielsku-Białej, gdzie zdobyłam doświadczenie w wymienionych zabiegach, a przede wszystkim w obyciu z wymagającym klientem. W 2016 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku “podologia” w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. W 2018 roku rozpoczęłam pracę w znanym i cenionym Gabinecie Podologicznym w Bielsku-Białej, a w międzyczasie ukończyłam wiele kursów z zakresu pielęgnacji i chorób stóp. Zdobyłam także doświadczenie w pracy ze starszymi klientami w domu opieki w Bielsku-Białej. 

W kwietniu 2019 roku otworzyłam swój gabinet, który prowadzę do dzisiaj. Moją misją jest przede wszystkim podnoszenie świadomości społeczeństwa na temat pielęgnacji i profilaktyki schorzeń stóp oraz chorób ogólnoustrojowych, które mają wpływ na stan naszych stóp. Celem jest uśmiech na twarzy każdego zadowolonego z moich usług klienta oraz pozytywne zakończenie każdej terapii.
W swojej praktyce stosuję najwyższej jakości praparaty oraz wysokiej klasy narzędzia podologiczne. Mój gabinet wyposażony jest w fotel podologiczny dostosowany do osób niepełnosprawnych oraz osób starszych, co zapewnia komfort podczas wykonywanego zabiegu. Narzędzia poddawane są dezynfekcji w myjni ultradźwiękowej po czym sterylizowane w autoklawie medycznym.

Nie prowadzę usług mobilnych. Nie dojeżdżam do domu klienta. Świadczę usługi jedynie w gabinecie.